Denná vložka Line karmínová

Kód: 4739
Neohodnotené
Značka: Meracus
€6,70
Skladom (1 ks)

Látková denná vložka Meracus Line je vhodná pre normálnu i silnú menštruáciu pre denné použitie a môžete ju pri slabšej menštruácii použiť i na noc. Cena za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková denná vložka Meracus Line

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologická a príjemná varianta klasických vložiek. Vložka je vhodná pre dni normálnej i silnejšej menštruácie. Spodnú vrstvu dennej vložky tvorí nepriepustný (ale priedušný) PUL materiál a vďaka vysokej savosti možno vložku použiť i pre dni silnejšej menštruácie alebo v noci.

Tip: Látkové denné vložky sú vhodné ako doplnok k menštruačnému kalíšku pre ženy, ktoré majú veľmi silnú menštruáciu a kalíšok im prvé dni preteká (skúste ale i slabšiu "poistku ku kalíšku", látkovú slipovku). Denné vložky sú vhodné tiež pre obdobie šestonedelia (kedy odporúčame nepoužívať menštruačný kalíšok ani tampóny).

Pranie (odporúčanie od našej krajčírky):
Odporúčam vložku predpierať v studenej vode, možno použiť napr.orechové alebo žlčové mydlo. Perte v šetrnom prášku alebo pracom gély bez aviváže na 40-60 stupňov. Pred praním nechávam vložku namočenú v studenej vode a vodu mením každý deň.
Žehliť iba na miernej teplote po dotykovej strane.

Rozmery: dĺžka 23 cm, šírka 5 cm.

Materiál: 70% bambus, 28% bavlna (bio), 2% polyester; 80 % bavlna 20 % polyester; 100% polyester laminovaný polyuretánom.
Dotykovú vrstvu tvorí hebučký bambusový aksamit, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.