BIO nočná vložka Jane

Kód: 4539
Neohodnotené
Značka: Meracus
€7,50
Skladom (1 ks)

Látková nočná vložka Meracus Jane je určená k ochrane počas menštruácie v noci a pri silnej menštruácii ju možno využiť i cez deň. Uvedená cena je za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková nočná vložka Meracus Jane

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologická a príjemná varianta klasických vložiek. Nočná vložka je vhodná pre ochranu počas menštruácie v noci. Je dlhšia i viac savá než ostatné vložky, ktoré ponúkame. Spodnú vrstvu tvorí nepriepustné (ale priedušné) froté se záterom a vďaka vysokej savosti možono vložku použiť i počas dní silnej menštruácie. Dotyková vrstva je z BIO bavlny- úpletu.

Starostlivosť: Vložky perte na 40°C, max do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný program so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavlnenej a plyšovej strany.

Rozmery: 28,5 cm, šírka 5,5 cm alebo 6,5 cm (podľa zapnutej patentky), šírka zadného rozšírenia je v najširšom mieste 10,5 cm.

Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan; 80 % bavlna, 20 % PES; 100 % bavlna laminovaná polyuretánom 
Dotyková vrstva je z bio bavlny, nepriepustnosť zaisťuje priedušná bavlnená vrstva laminovaná polyuretánom. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.