Luv Ur Body Tyrkys S

Kód: 1309
Neohodnotené
Značka: Luv Ur Body
€25
Skladom (1 ks)

Menštruačný kalíšok Luv Ur Body S je kalíšok s krásnym designom vhodný pre ženy, ktoré hľadajú stredne veľký kalíšok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menštruačný kalíšok Luv Ur Body - menšia veľkosť

Kalíšok Luv Ur Body sa vyrába v Malajzii, ale majiteľka firmy Nwadiuto Onuoha, ktorá tiež vymyslela nádherný design kalíška, je Nigerijka. Tešíme sa z tohto iného, exotického kalíška, ktorý zároveň spĺňa i prísne hygienické normy. Je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu s atestom FDA.

Všade na kalíšku Luv Ur Body sú z vonkajšej strany rozkvitnuté kvety. Pri vyberaní za spodnú časť teda nekĺže. Dnu je naopak úplne hladký, čo uľahčuje čistenie. Kalíšok sa vyrába v troch veľkostiach a v niekoľkých farebných variantách - klasickej čírej (všetky veľkosti), provokatívnej červenej (veľkosť M a L), prírodnej zelenej (veľkosť M a L) a čírej s farebnými kvetinkami (iba veľkosť S).

Veľkosť Luv Ur Body S (small) je odporúčaná mladým ženám, ktoré ešte nerodili. Kalíšok má priemer 42 mm, dĺžku 50 mm a objem 26 ml. Stopka je dlhá 15 mm.

V čom sa Luv Ur Body líši od ostatných kalíškov?
Kalíšky Luv Ur Body majú oproti iným značkám kalíškov veľký objem. Veľkosť M je preto obzvlášť vhodná pre ženy, ktoré majú užšiu pošvu, ale veľmi silnú menštruáciu. Aj kalíšok S má oproti iným značkám s rovnakým obvodom veľký objem. Výhodou je to, že nie je nutné kalíšok často vyplachovať a to i pri silnejšej menštruácii.

Balenie: Súčasťou balenia je jeden menštruačný kalíšok veľkosti L a bavlnené vrecko na kalíšok.

Potrebujete ďalšie informácie?
Viac informácií o menštruačnom kalíšku.
Ako kalíšok používať .
Rady ako vybrať správnu veľkosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné veľkosti
Hmotnosť: 0.1 kg
Barva: Modrá
Materiál: Silikon
Místo výroby: Asie
Objem: Střední
Pevnost: Středně pevný
Zakončení: Stopka