Návod na výrobu šnúrky k menštruačnej hubičke

Často dostávame otázky, ako je možné menštruačnú hubičku vytiahnuť, keď nie je vybavená šnúrkou ako tampón. Táto obava pramení z predstavy, že naša pošva je veľmi dlhá, končí až niekde v bruchu, a preto je možné, aby sa dnu niečo stratilo. Ale v skutočnosti je to inak, pošva totiž za nevzrušeného stavu meria iba okolo 7-8 cm. Až pri milovaní sa predlžuje a rozširuje a to dvoj až trojnásobne! Pokiaľ ale i tak máte obavu z vyťahovania (alebo hubičku používate pri milovaní), môžete si šnúrku sami vyrobiť. Tento foto návod nám zaslala naša šikovná zákazníčka Lucka.

 Lucia píše:

Šnúrku k hubičkám vyrábam z bavlneného ovínadla. Ustrihnem si asi 50 cm. Pruh ovínadla v polovici rozdelím, ako po šírke, tak po dĺžke. Vzniknú nám tak štyri povrázky pre štyrii hubičky.navod-menstruacna-hubka-01Na prúžku urobím uzlík a podĺžke rozstrihnem (ja všetko trhám, ide to pekne). Priložím k hubičke a hubičku ním zaviažem.

navod-menstruacna-hubka-02

 Potom uzlíkujem do potrebnej dĺžky. Dĺžka sa dá upravovať podľa potreby (skracovať).

navod-menstruacna-hubka-03

 Povrázok nie je vôbec cítiť a kedykoľvek sa dá vymeniť iba ustrihnutím, hubička sa tým absolútne nenaruší.

navod-menstruacna-hubka-04

Snáď môj nápad poslúži :)

 My veľmi pekne Lucii ďakujeme a veríme, že návod dobre poslúži i vám!

Menštruačné morské huby si môžete zakúpiť v našom eshope.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie