Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
| 52,82 € 48,75 € |
| Ušetríte 4,07 € |
|
|
✅ 16,25 € za kus |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 0 |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 48,75 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | kratšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008255931 |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | kratšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008255931 |
210 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
pohodlný strih
Česká Republika
Sú skvelé, vždy som mal problémy s mojimi boxerkami
Pro:
Veľmi pekný materiál
Česká Republika
Pro:
Pohodlné
Česká Republika
strih, materiál, veľkosť skvelé
Vždy som si ich predstavoval ako ideálne boxerky pre mňa
Česká Republika
Súlad
Lacné boxerky, ktoré dokonale vyhovujú môjmu športovému účelu.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade