S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
51 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 17,44 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
| Model/ka | Meria 185 cm, váži 85 kg a nosí veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratšie |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 391 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Nič
Pre:
Kvalita
Cena
Česká Republika
Pohodlný, príjemný materiál. Radšej bez takého výrazného nápisu, v ponuke s modalom som taký nenašla. Ale to je len subjektívny názor.
Česká Republika
Pro:
Skvele sedí
Česká Republika
Styx je osvedčená kvalita. Kupujem pravidelne.
Česká Republika
Boxeri
perfektne sedí, príjemný materiál
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade