Chudnutie s ľahkosťou

Kód: 5461
Neohodnotené
€90
Iba pre prihlásených

Jedinečný 40 dňový online program, ktorý sa zameriava na dosiahnutie tela, v ktorom sa cítiš spokojne, šťastne a zdravo. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Online program Chudnutie s ľahkosťou

Ide o 40 dňový online program, ktorý je založený nielen na zdravom stravovaní a pohybe ale hlavne na vnútornom prestavení.

Ako sa dostať k vytúženému telu bez urputného boja? Chceš krásne telo, v ktorom sa cítiš dobre? Nie je to len cvičenie a vhodné stravovanie. Ešte dôležitejšie je tvoje vnútorné nastavenie. Môžeš začať meniť životný štýl, hýbať sa a jesť zdravo, zároveň však začni prestavovať svoje vnútorné presvedčenia, hlboko zaužívané vzorce. Tak aby sa nestala pre teba práca na zdravom a krásnom tele niečím ako "nepríjemné obdobie diét a makania" ale aby sa to stalo životným štýlom, v ktorom budeš plynúť s radosťou. 

Čo získaš/čo je obsahom programu:

24 lekcií jogy/od 20-70 min, na každý týždeň 2 kratšie a 2 dlhšie lekcie/bonus lekcia jogy počas menštruácie 

E-booky s jednoduchými vegánskymi receptami 

Rozpis činností a jedla na jednotlivé dni

Vedené meditácie

Techniky, pomocné rady a tipy

Prístup do programu na dobu 3 mesiacov

​Viac o programe:

V programe ťa 40 dní budem sprevádzať tak, aby si si osvojil/a spôsob života, ktorý vedie k vytúženému telu. Zdravému, pevnému, telu, v ktorom sa ti hýbe a žije dobre, telu, v ktorom sa jednoducho cítiš spokojne. 

Tento online program je zameraný na nastavenie mysle, programovanie podvedomia tak, aby sa telo nastavilo na čistiaci proces a aby sa s ľahkosťou zbavovalo nepotrebných zásob. Dôležitou súčasťou je nastavenie sa na načúvanie svojmu telu, na získanie priateľského láskavého postoja k sebe. Súčasťou programu je odporúčaná strava a recepty, jogové cvičenia, meditácie/relaxácie, rady a tipy, podpora v uzavretej facebookovej skupine. Potrebné je založiť si účet gmail, aby si sa mohol/mohla prihlásiť do svojho účtu na youtub, kde budeš mať prístup k videám.

Program trvá 40 dní a prístup doň budeš mať počas 3 mesiacov. Takže si môžeš opakovane cvičiť s videami. E-booky s vegánskymi receptami ti samozrejme ostávajú a môžeš sa nimi inšpirovať na svojej novej ceste. 

Program a jedlo

Čo sa jedla týka, ku programu dostaneš e-booky s inšpiráciami na prípravu jednoduchých jedál. Avšak program nie je postavený na totálne presných receptoch a už vôbec nie na počítaní kalórií. Zachovaj si pokoj a ľahkosť. Program je nastavený na vegánsku stravu. Chápem, že nie každý sa stotožňuje s takouto cestou, no možno sa skús len otvoriť myšlienke, že na určitý čas svoje telo odľahčíš a dopraješ mu pôst. Ak totiž vylúčiš živočíšne produkty, tvoje trávenie bude odľahčené a môžu sa ľahšie čistiť staré nánosy. Zároveň nemusíš byť pri takejto strave hladný/á. Ak by však úplne vylúčenie živočíšnych produktov bolo pre teba už príliš, uvádzam pri jedlách aj možnosť pridať niečo mliečne, či vajíčko, príp. maslo. (Pozor! Bravčová či iná masť zo zvierat je úplne vylúčená).  Skús však aspoň jedno jedlo počas dňa ponechať bez živočíšneho prídavku. Program nie je určený pre ľudí, ktorí zatiaľ nie sú otvorení myšlienke skúsiť to bez mäsa. Ak je mäso súčasťou tvojho životného štýlu a nechceš sa ho vzdať, prosím, skús nejaký iný program pod vedením niekoho iného. Keďže tento program sa snaží o preprogramovanie aby telo, myseľ a duša šli jednotne a na vyššej vibračnej úrovni, nemôže zahŕňať vytváranie utrpenia a prijímanie jedla, ktoré obsahuje energiu bolesti, stresu a bezohľadnosti. V tomto programe ideme do väčšej citlivosti aby došlo k zbystreniu voči svojim skutočným potrebám, voči tomu ako k nám duša a telo prehovára. Preto je vhodné v prípade mlieka a vajíčok pozerať na pôvod a kupovať produkty domáce alebo od miestnych farmárov, kde zvieratá žijú v dobrých podmienkach. Tiež pozerajte na ostatné produkty z akého sú poľnohospodárstva a aký odpad nimi vytvárate. Skúste vždy uprednostniť produkt, ktorý menej zaťažuje životné prostredie. Môže to byť príliš veľa informácii na začiatok. Samozrejme všetko toto môžete zaraďovať postupne a hlavne bez stresu. Vložte do toho láskavosť a pokoj, ostatné už postupne pôjde :-)  

Program a pohyb

V programe je zaradená joga a dynamická joga. Považujem ich za veľmi zdravý spôsob pohybu. Joga je veľmi účinná totiž nielen pri formovaní postavy, posilňovaní ochabnutých svalov a ponaťahovaní, ale stimuluje aj činnosť orgánov, posilňuje svaly vnútorné, zlepšuje celkové držanie tela, čo má zas za následok lepšie trávenie. Mne osobne pomohla cítiť sa fyzicky lepšie, pomohla mi odstrániť bolesti chrbta (podľa prognózy lekára z obdobia, keď som mala 24 rokov,  som v tomto veku už mala byť na invalidnom dôchodku), cítiť sa silnejšie a zároveň, vnímam tú rovnováhu, ktorú tieto cvičenia prinášajú, ak sú volené správne. Joga je veľmi silný nástroj na učenie sa naozaj načúvať svojmu telu, obracať pozornosť do vnútra, posilňovať svoje vnútorné kvality ako je vôľa, zameranosť na cieľ, vytrvalosť a pod.

Ak sa venuješ aj inému pohybu, určite pokračuj aj počas programu. Samozrejme v prípade, že ti tento pohyb spôsobuje radosť. Ak to bol pre teba boj, nechaj to a hľadaj si spôsob, ktorý pôjde s ľahkosťou. Obzvlášť nežiaduce sú spôsoby makania – fyzické tréningy zamerané na výkon, počítanie kalórií, ktoré si spálil/a, na budovanie svalovej hmoty. Ak si bol/a zvyknutá takto makať, v tomto programe ide viac o to spomaliť, stíšiť sa aby si sa naučil/a počúvať svoj vnútorný hlas.

Počas programu (i po jeho skončení) veľmi odporúčam prechádzky v prírode. Vhodné sú pomalé i rezkejšie. Obe majú svoje benefity, zvoľ si podľa pocitu. Rozprúdiš energiu v tele, predýchaš sa na čerstvom vzduchu, dobre sa prekrvia orgány, stráviš chvíľu sám/sama so sebou (príp. s niekým, s kým je ti naozaj dobre)  v príjemnom prostredí, prečistíš hlavu, môžeš sa spájať so svojimi túžbami, rozjímaj, mysli na veci, ktoré ti robia radosť. 

Program a čas na oddych

Oddych je veľmi  dôležitou súčasťou. Tento program je stavaný na preprogramovaní, na zmene starých vzorcov myslenia a správania. Na učení sa počúvať seba, vidieť sám/a seba takého/takú aký/á som v skutočnosti. Čo chcem v skutočnosti ja, nie moje okolie.  Ide o proces spoznávania sa, uzdravovania a budovania novej cesty. Cesty, na ktorej som skutočne šťastný/šťastná.  Program je transformačný. Budeš teda potrebovať dostatok času na oddych, ktorý je tu vo forme vedených meditácií. Aktívnym oddychom budú často pre teba i lekcie jogy a prechádzky. Vyčleň si tiež  dostatok času na spánok a každý deň chvíľku na zamyslenie ako sa vnímaš teraz, aký je tvoj cieľ, túžba. So svojou túžbou sa vždy spájaj s pocitom vďačnosti, nie sklamania. Vždy si predstav akoby to už bolo, akoby si to už dosiahol/dosiahla a poďakuj. Takáto vibrácia ťa posunie k tvojmu cieľu oveľa rýchlejšie.

Ak cítiš, že touto cestou chceš prejsť prostredníctvom programu, ktorý som zostavila, teším sa na teba na tejto spoločnej ceste.

Pre viac info nás kontaktuj alebo pozri tu. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie