Yuuki 2 Soft

Kód: 4967
Neohodnotené
Značka: Yuuki
€16,10
Na objednávku

Mäkká varianta menštruačného kalíšku Yuuki, väčšia veľkosť. Kalíšok je dodávaný spoločne s ružovým sterilizačným kelímkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menštruačný kalíšok Yuuki Soft

Yuuki je menštruačný kalíšok vyrobený v Českej republike. U nás v eshope ho máme v čírej variante, vyrobený je zo silikónového materiálu. Jedná sa o silikónový materiál najvyššej kvality schválený pre použitie v zdravotníctve a v potravinárskom priemysle. Zdravotná nezávadnosť kalíšku Yuuki je doložená certifikátmi, Yuuki neobsahuje farbivá ani ftaláty.

Na stene kalíšku Yuuki sú objemové rysky, pokiaľ teda chcete, viete sledovať, ako silná je vaša menštruácia. Na spodku kalíšku i stopke sú ryhy uľahčujúce vyberanie kalíšku. Kalíšok Yuuki je dodávaný v originálnom praktickom obale (kelímku na sterilizáciu). Vyrába sa v dvoch rôznych veľkostiach a variantách. Teda vo veľkostiach 1 a 2 a variantách soft a classic (mäkší a pevnejší).

Veľkosť Yuuki 2 (väčší kalíšok) je určený pre všetky ženy, ktoré už rodili. Pre ženy majúce pravidelný sexuálny život a pre ženy, ktoré už majú nad dvadsaťosem rokov. Má priemer 47 mm a dĺžka je 53 mm. Dĺžka stopky je 18 mm, objem kalíšku je 30 ml.

Yuuki SOFT má jemnosť "Shore 40" (termín pre popis flexibility materiálu). Kto by si mal vybrať kalíšok Soft?

  • Ženy, ktoré majú pri použití tampónov problémy ako je pocit tlaku a bolesť.
  • Ženy, ktorých svaly panvového dna sú skôr slabšie.

Obal kalíšku Yuuki - kelímok - je pevný. Možno ho použiť k jednoduchej sterilizácii menštruačného kalíška v mikrovlnnej rúre. Výhody kelímku:

  • rýchla a jednoduchá sterilizácia
  • nemusíte opakovane kupovať pomôcky k sterilizácii
  • sterilizáciu môžete jednoducho urobiť v mikrovlnke v práci alebo u kamarátky
  • ľahký kelímok môžete použiť i na cestách, kde budete mať k dispozícii mikrovlnku
  • predídete hádkam s partnerom, v ktorom hrnci si môžete vyvariť kalíšok :)

Použitie: Menštruačný kalíšok vložíte do kelímku a dolejete ho čistou vodou (kalíšok musí plávať). Vložte kelímok do mikrovlnnej rúry a nastavte príkon tak, aby sa voda v kelímku začala variť (nastavenie sa líši u rôznych typov rúry). Vo väčšine prípadov je potrebné nastaviť prostredný stupeň.
Pri vyberaní kelímku z mikrovlnnej rúry, buďte opatrná, aby ste sa nepopálila.

Balenie: 1 menštruačný kalíšok Yuuki Soft a jeden sterilizačný kelímok.

Potrebujete ďalšie informácie?
Ako používať menštruačný kalíšok
Více informací o menštruačnom kalíšku Yuuki
Rady Ako vybrať správnu veľkosť