Caribbean Sun Soľ z Mŕtveho mora

Kód: 5387
Neohodnotené
Značka: Caribbean Sun
€5,20
Skladom (1 ks)

Soľ z mŕtveho mora je vhodná k dezinfekcii morských húb i k soľným kúpeľom a inhalácii pri dýchacích ochoreniach. Balenie 400g. Expirácia 05/22.

Detailné informácie

Podrobný popis

100% nerafinovaná prírodná soľ z Mŕtveho mora

Soľ odporúčame používať k pravidelnej starostlivosti o morské huby - pre tie, ktoré používate pri menštruácii ale i pre čistiace huby. Výrazne tým predlžujete ich životnosť. 

Soľ možno používať aj pre soľné kúpele či inhalácie. Viac informácií o Mŕtvom mori a liečivých účinkoch soli z neho nájdete v článku Soľ z Mŕtveho mora.

Životnosť a čistenie morských húb

Jedna morská huba vydrží približne 6 mesiacov. U húb používaných ako tampóny pri menštruácii závisí životnosť na dĺžke cyklu ženy, ktorá ju používa i na tom, ako sa o hubu stará. Čistenie, dezinfekcia i spôsob uloženia v čase mimo menštruácie sú veľmi dôležité z hľadiska hygieny i životnosti huby. Pred každou menštruáciou (alebo po menštruácii) je nutné hubu dezinfikovať.

Odporúčame soľný kúpeľ

Čistiacu soľ na morské huby rozpusťte v primeranom množstve vody s teplotou okolo 37 C. Hubu ponorte do roztoku a opakovane stlačte. Potom ju nechajte ponorenú v tomto roztoku min. 5 hodín. Pre zvýšenie účinku soli môžete pridať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

 Výrobok je bez syntetických farbív a aróm.

Balenie 400g.

Potrebujete ďalšie informácie?
Podrobnosti o morských hubách ako menštruačných tampónoch
Morská huba nie je rastlina
Morská huba - často kladené otázky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie