Menštruačný kalíšok Yuuki

Yuuki je menštruačný kalíšok vyrobený v Českej republike. Vyrába sa iba v čírej variante zo silikónového materiálu. Jedná sa o materiál najvyššej kvality schválený pre použitie v zdravotníctve a v potravinárskom priemysle.

Po stranách kalíšku Yuuki sú objemové rysky, pokiaľ teda chcete, viete aká silná je vaša menštruácia. Na spodku kalíšku i stopke sú ryhy uľahčujúce vyberanie kalíšku. Kalíšok Yuuki je dodávaný s originálnym praktickým obalom. Obal je pevný a zabraňuje prípadnej deformácii kalíšku pri transporte.
yuuki-rainbow-kalisok-menstruacny

Zdravotná nezávadnosť kalíšku Yuuki je doložená certifikátmi, Yuuki neobsahuje farbivá ani ftaláty.

Yuuki sa vyrába v dvoch rôznych veľkostiach a variantách:

Yuuki veľkosť 1 je menší kalíšok určený pre dievčatá a ženy pred pôrodom. Má priemer 42 mm a dĺžku 50 mm, objem kalíšku je 19 ml. Dĺžka stopky je 18 mm.

Yuuki veľkosť 2 (väčší kalíšok) je určený pre všetky ženy, ktoré už rodili. Pre ženy majúce pravidelný sexuálny život a pre ženy staršie ako 28 rokov. Má priemer 47 mm a dĺžku 53 mm, objem kalíšku je 30 ml. Dĺžka stopky je 18 mm.

Veľkosť je uvedená na hornom okraji každého kalíšku (naproti nápisu Yuuki) a to číslom 1 alebo 2. Presne určiť veľkosť akú žena potrebuje samozrejme dopredu nejde. Hodnoty sú iba orientačné a závisí na viac faktoroch. Pokiaľ si nie ste istá, odporúčame zakúpiť väčší kalíšok. Keď bude kalíšok príliš veľký, môžete si ho nechať na neskoršiu dobu a zakúpiť si kalíšok menší. 

Yuuki CLASSIC má jemnosť "Shore 60" (termín pre popis flexibility materiálu). Kto by si mal vybrať kalíšok Yuuki Classic?

  • Každá žena s pevným svalstvom panvového dna (väčšinou mladé ženy a tie, ktoré pravidelne cvičia).
  • Každá žena s normálnou citlivosťou (žiadne problémy s používaním tampónov).

Yuuki SOFT má jemnosť "Shore 40". Kto by si mal vybrať kalíšok Soft?

  • Ženy, ktoré majú pri použití tampónov problémy ako je pocit tlaku a bolesť.
  • Ženy, ktorých svaly panvového dna sú skôr slabšie. 

Chcete si ku kalíšku Yuuki kúpiť aj farebné látkové vrecko? Vyberte si z našej ponuky a objednajte si ho spolu s kalíškom!

yuuki-soft-classic-1-2

V čom sa Yuuki líši od ostatných kalíškov?

Kalíšok Yuuki je unikátny hlavne krúžkom umiestneným na vnútornej strane kalíšku, ktorý zabraňuje rozliatiu obsahu pri manipulácii, a tiež úplne originálnym praktickým obalom.

Obal kalíšku Yuuki - kelímok - je pevný. Možno ho použiť k jednoduchej sterilizácii menštruačného kalíšku v mikrovlnnej rúre.

Výhody kelímku:

  • rýchla a jednoduchá sterilizácia
  • nemusíte opakovane kupovať pomôcky k sterilizácii
  • sterilizaciu môžete ľahko robiť v mikrovlnke v práci alebo u kamarátky
  • ľahký kelímok môžete použiť i na cestách, kde budete mať k dispozícii mikrovlnku
  • predídete hádkam s partnerom, v ktorom hrnci si môžete vyvariť kalíšok :)

Použitie: Menštruačný kalíšok vložíte do kelímku a dolejete ho čistou vodou (kalíšok musí plávať). Vložte kelímok do mikrovlnnej rúry a nastavte príkon tak, aby sa voda v kelímku začala variť (nastavenie sa líši u rôznych typov rúry). Vo väčšine prípadov je nutné nastaviť stredný stupeň.

Pri vyberaní kelímku z mikrovlnnej rúry buďte opatrná, aby ste sa neobarila.

yuuki-sterilizacny-kelimok

 

 

Je možné, že kalíšok časom zmení farbu a nebude už úplne číry. Tento proces je úplne prirodzený a jedná sa iba o vizuálnu zmenu, ktorá je daná vlastnosťami materiálu. Typy na čistenie nájdete v článku Ako vyčistiť menštruačný kalíšok.

Chcete si tento menštruačný kalíšok hneď objednať? Yuuki v eshope maluna.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie