S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
38 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVICE | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 18,97 € za kus (s kódom: ZENA) |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 0 |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 56,90 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | klasická |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
Praktické trojbalenie menštruačných nohavičiek od českej značky Nedeto využijete na každodenné nosenie pri strednej a silnej menštruácii a tiež ako spoľahlivú ochranu na noc.
Balenie obsahuje troje menštruačné nohavičky Nedeto rôzne savosti:
Vždy skontrolujte tabuľku veľkostí jednotlivých značiek a podľa toho si vyberte. Menštruačné nohavičky majú rôznu savosť - uistite sa, či si kupujete tie správne. Niektoré fungujú len ako záchranná sieť, niektoré sú vhodné aj pri silnej menštruácii(Ako si vybrať menštruačné nohavičky).
Zloženie:
Vyrobené v Turecku
Viac informácií nájdete v časti Ako sa starať o menštruačné nohavičky.
Česká značka spodnej bielizne Nedeto ponúka kvalitnú bavlnenú spodnú bielizeň v neutrálnych farbách pre mužov aj ženy. Ich dámske nohavičky, boxerky a trenky ponúkajú pohodlie a sú ideálne nielen na každodenné dochádzanie do práce, ale aj na športovanie alebo relaxáciu doma. Materiál je najkvalitnejšia bavlna s elastanom, ktorá sa skvele prispôsobí rôznym postavám. Šortky a nohavičky Nedeto majú priliehavejší strih, ale stále poskytujú dostatok voľnosti.
Ponuka Nedeto zahŕňa dámske nohavičky a podprsenky, pánske boxerky a ponožky – a najnovšie aj absorpčné menštruačné nohavičky! Všetko sa vyrába v Turecku, kam majitelia značky pravidelne cestujú, aby dohliadali na kvalitu. Dôraz sa kladie na pohodlné materiály a dokonalé spracovanie, aby si zákazníci mohli dopriať luxusnú spodnú bielizeň za skvelú cenu.
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | klasická |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
413 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Nedeto
super cena/kvalita
Česká Republika
Nedeto nohavičky
Perfektné, opakovaný nákup
Česká Republika
Nedeto
veľmi pekné na pohľad, dobrý materiál
Česká Republika
Briefy
Nohavičky perfektne sedia, príjemný materiál, určite si kúpim ďalšie!
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade