Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
83 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVICE | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 19,33 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | klasická |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229311 |
Menštruačné nohavičky klasického strihu od českej značky Nedeto sú vhodné na každodenné nosenie pri silnej menštruácii.
Vždy skontrolujte tabuľku veľkostí jednotlivých značiek a podľa toho si vyberte. Menštruačné nohavičky majú rôznu savosť - uistite sa, či si kupujete tie správne. Niektoré fungujú len ako záchranná sieť, niektoré sú vhodné aj pri silnej menštruácii(Ako si vybrať menštruačné nohavičky).
Zloženie:
Vyrobené v Turecku
Viac informácií nájdete v časti Ako sa starať o menštruačné nohavičky.
Česká značka spodnej bielizne Nedeto ponúka kvalitnú bavlnenú spodnú bielizeň v neutrálnych farbách pre mužov aj ženy. Ich dámske nohavičky, boxerky a trenky ponúkajú pohodlie a sú ideálne nielen na každodenné dochádzanie do práce, ale aj na športovanie alebo relaxáciu doma. Materiál je najkvalitnejšia bavlna s elastanom, ktorá sa skvele prispôsobí rôznym postavám. Šortky a nohavičky Nedeto majú priliehavejší strih, ale stále poskytujú dostatok voľnosti.
Ponuka Nedeto zahŕňa dámske nohavičky a podprsenky, pánske boxerky a ponožky – a najnovšie aj absorpčné menštruačné nohavičky! Všetko sa vyrába v Turecku, kam majitelia značky pravidelne cestujú, aby dohliadali na kvalitu. Dôraz sa kladie na pohodlné materiály a dokonalé spracovanie, aby si zákazníci mohli dopriať luxusnú spodnú bielizeň za skvelú cenu.
| Model/ka | je vysoká 160 cm, váži 47 kg a nosí veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | klasická |
| Strana | 40°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229311 |
419 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Stručné informácie pre členské štáty
Pekný strih, príjemný materiál a slušná cena.
Česká Republika
ms briefs
výborná cena, pekne sedí a robí svoju prácu
Česká Republika
ms briefs
výborná cena, pekne sedí a robí svoju prácu
Česká Republika
Odporúčam
Kvalitný a pohodlný materiál
Česká Republika
Odporúčam
Super kvalita a tovar, som veľmi spokojný
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade