S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Výběrové houby z Karibiku s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 kusy.
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
544 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVICE | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 16,74 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | Je vysoký 175 cm, váži 51 kg a nosí veľkosť S. |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| zloženie | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | merino vlna |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Pohodlné menštruačné nohavičky klasického strihu sú vhodné na každodenné nosenie pri stredne silnej menštruácii. Doprajte si pocit istoty a sucha vďaka merino vlne v savej vrstve.
Vždy skontrolujte tabuľku veľkostí jednotlivých značiek a podľa toho si vyberte. Menštruačné nohavičky majú rôznu savosť - uistite sa, či si kupujete tie správne. Niektoré fungujú len ako záchranná sieť, niektoré sú vhodné aj pri silnej menštruácii(Ako si vybrať menštruačné nohavičky).
Zloženie:
Vyrobené v Turecku.
Viac informácií nájdete v časti Ako sa starať o menštruačné nohavičky.
Pôvodne česká značka Pietro Filipi šila hlavne biznisové oblečenie, ktoré si pre jeho štýlovosť a kvalitu obľúbili nielen českí, ale aj zahraniční zákazníci. Dobré meno značky je napokon v povedomí ľudí zapísané dodnes. Spodná bielizeň Pietro Filipi nadväzuje na tradíciu kvalitných výrobkov s moderným dizajnom.
| Model/ka | Je vysoký 175 cm, váži 51 kg a nosí veľkosť S. |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| zloženie | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | merino vlna |
| Guma | vytkávaná |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | Nie |
| Sušička | Nie |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
457 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Česká Republika
Odporúčam!
Nohavičky sú pohodlné a páči sa mi, že sú udržateľné. Plnia svoju funkciu a pomáhajú mi žiť ekologickejšie. Údržba je veľmi jednoduchá. Myslím si, že je to super koncept a som rada, že sa mu venuje čoraz viac spoločností v krajine.
Česká Republika
Menštruačné nohavičky
S nohavicami som bola veľmi spokojná, bežne nosím iný strih, ale tento vyšší strih mi v kombinácii s elegantným štýlom vôbec neprekážal, naopak, myslím si, že mi sedel. Čo sa týka kvality, tiež som bola príjemne prekvapená. Pri iných nohavičkách som zistila, že po chvíli nemám pocit 100 % sucha, a to sa mi pri PF nestalo. Materiál je naozaj skvelý!
Česká Republika
Menštruačné nohavičky PF
Bola som veľmi spokojná, zo všetkých nohavičiek MS, ktoré mám doma, sú naozaj najviac priedušné, mäkké a pohodlné. Nikde ma neštípu.
Česká Republika
Odporúčam
Nohavičky sú super, najviac sa mi páči materiál a vyšší pás :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade