LadyCup S čierny

Kód: 3066
Neohodnotené
Značka: LadyCup
€20
Na objednávku

Český menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menštruačný kalíšok LadyCup veľ.S

Menštruačný kalíšok LadyCup je vyrobený z najkvalitnejšieho nemeckého lekárskeho silikónu a je schválený Štátnym zdravotným ústavom ČR. Je dodávaný spoločne s látkovým vreckom zo 100% bavlny. LadyCup sa vyrába v čírej variante a v mnohých farebných variantách.

LadyCup má úplne hladký povrch, (vonkajší i vnútorný), čo uľahčuje jeho čistenie. V spodnej časti kalíšku a na stopke sú vystúpené bodky pre jednoduchšie vybratie.

LadyCup se vyrába v dvoch rôznych veľkostiach (S a L). Veľkosť LadyCup S je odporúčaná ženám, ktoré ešte nerodili, alebo ktoré rodili cisárskym rezom a sú mladšie ako 25 rokov. Je to kalíšok vhodný i pre mladé dievčatá. Má priemer 40 mm a dĺžku 46 mm, obsah kalíška je 12 ml.

Kalíšok LadyCup je zakončený asi 13 mm dlhou stopkou pre ľahšie vybratie. Skráťte si stopku na vám vyhovujúcu dĺžku. Je možné stopku i úplne odstrihnúť. Odporúčame stopku skracovať postupne, než nájdete vhodnú dĺžku. Pozor na poškodenie spodnej časti kalíška.

Čím se LadyCup líši od ostatných kalíškov?

Menštruačný kalíšok LadyCup má úplne hladký povrch z vnútornej i z vonkajšej strany, preto je jeho čistenie veľmi jednoduché. Na druhej strane to, že kalíšok nemá výrazné ryhy na spodku, môže spôsobiť pri vyberaní problémy - kalíšok kĺže.

Potrebujete ďalšie informácie?
Viac informácií o menštruačnom kalíšku.
Ako kalíšok používať .
Rady ako vybrať správnu veľkosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé veľkosti
Hmotnosť: 0.1 kg
Barva: Modrá
Materiál: Silikon
Místo výroby: ČR
Objem: Malý
Pevnost: Pevný
Zakončení: Stopka