Zmes éterických olejov Príliv energie

Kód: 5015
Neohodnotené
Značka: Nobilis Tilia
€9
Skladom (1 ks)

Posilňuje a povzbudzuje, pomáha pri únave a slabosti, podporuje prúdenie energie v tele. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Změes éterických olejov Nobilis Tilia - Príliv energie 

Zmes éterických olejov sa používa k povzbudeniu pri únave a k rozprúdeniu energie v tele. Posilňuje pri nervovej slabosti a úzkosti, obnovuje nadšenie a sebadôveru, dodáva odvahu. Účinne posilňuje sebavedomie, rozptyľuje smútok a melanchóliu.

Použitie: Pridajte 3-5 kapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť i k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie: Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarínu lekárskeho), Thymus Vulgaris Oil (éterický olej z tymiánu obyčajného), Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (éterický olej z kôry škoricovníku), Cinnamal*, Eugenol*, Linalool*, Limonene*, Cinnamyl Alcohol*. * - z prírodných éterických olejov

Kontraindikácie EO:

  • používajte najvyššie 1% riedenia na pokožku
  • nepoužívajte na hypersensitívnu, chorú či poškodenú pokožku
  • nepoužívajte pri vysokom krvnom tlaku
  • nepoužívajte pre deti do 2 rokov
  • nepoužívajte v tehotenstve a pri kojení

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."