Zmes éterických olejov Inšpirácia

Kód: 4955
1 hodnotenie
Značka: Nobilis Tilia
€8
Skladom (1 ks)

Zmes éterických olejov podporujúci tvorivý rast s radosťou, láskou a zodpovednosťou. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes éterických olejov Nobilis Tilia - Inšpirácia

Svieža zmes éterických olejov posilňuje dôveru vo vlastnú tvorivú silu a neobmedzený vnútorný potenciál, otvára priestor intuícii.

Inšpiruje nás k hravému a láskyplnému konaniu, učí nás vnímať život v radosti a láske. Pomáha nám byť adaptabilní, optimistickí a objavovať svoje skryté schopnosti. Dodáva vhľad potrebný k zmenám, oslobodeniu a rastu. S pomocou zmesi Inšpirácia budeme svoje rozhodnutia činiť s otvorenou mysľou a prežívať lásku, radosť, zdravie a hojnosť.

Použitie: Pridajte 3-5 kapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť i k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie: Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký), Laurus Nobilis Leaf Oil (éterický olej z vavrínu vznešeného), Cymbopogon Martini Oil (éterický olej Palmoružová), Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej), Styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue), Alcohol (rozpúšťadlo), Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Geraniol*, Citral*, Citronellol*, Benzyl Cinnamate*, Benzyl Benzoate*.*- z prírodných éterických olejov

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."