Naturalis BIO vanilkový čaj

Kód: 4916
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,70
Skladom (1 ks)

Lahodná chuť zeleného čaju rooibos z plantáží na juhu Afriky doplnená neodolateľnou arómou pravej prírodnej vanilky. Sypaný čaj 70 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vanilkový Čaj Naturalis BIO

Zelený čaj rooibos pochádaí z rovnakého kríka ako jeho obvyklejšia červená alternatíva, lístky sa ale nenechajú zoxidovať, takže zostanú zelené. Vďaka malému obsahu trieslovín sa rooibos vyznačuje veľmi jemnou, lahodnou a nasladlou chuťou, ktorú privedie k dokonalosti aróma prírodnej vanilky. Rooibos obsahuje antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia.

Tento čaj je vhodný i pre tehotné a kojace ženy a pre vegánov.

Kvalitne usušené lístky a kvety rastlín pochádzajú od preverovaných pestovateľov bez výnimky spĺňajúcich prísne BIO štandardy. Zmes vysoko kvalitného zeleného rooibosu a vanilky  je balená do plechových dóz. Baliareň je certifikovaná pre prácu s BIO potravinami a potravinovými doplnkami.

Balenie v krásnej plechovej dóze (nápis je nálepka, ktorú je možné odstrániť).

Odporúčaná konzumácia

1 zarovnanú lyžičku zalejte 90 stupňovou vodou a nechajte 3–4 minúty vylúhovať. Rooibos je prirodzene nasladlý, takže si ho nemusíte dosladzovať. Môžete ale spojiť príjemné s užitočným a vmiešať doň niektorú z liečivých superpotravín.

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.