Naturalis BIO pomarančový čaj

Kód: 4913
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,70
Skladom (1 ks)

BIO pomarančový čaj má sviežu chuť a vôňu pomaranča, ktorú dopĺňa kyselkavý tón zrelých šípok a plnosť kvetov ibišteka a nechtíka. Sypaný čaj 70 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomarančový Čaj Naturalis BIO

Pomarančový čaj je vybranou zmesou sušených kúskov pomarančov s jablkami, šípkami, nechtíkom a ibištekom. Poteší intenzívnou chuťou a vôňou južného ovocia. Je vhodný i pre tehotné a kojace ženy a pre vegánov.

Ekologicky vypestované a dobre usušené plody a kvety sú zmiešané a zabalené do praktických uzavierateľných sáčkov alebo odolných plechových dóz. Baliareň je certifikovaná pre prácu s BIO potravinami a potravinovými doplnkami.

Balenie v krásnej plechovej dóze (nápis je nálepka, ktorú je možné odstrániť).

Odporúčaná konzumácia

1–2 lyžičky ovocnej zmesi zaparte 3-4 min vodou tesne pod bodom varu. Vonný nálev môžete dosladiť medom alebo agáve sirupom. Môžete pridať i svoje obľúbené superpotraviny a získať nápoj, ktorý posilní telo a poteší dušu.

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.