Naturalis BIO čokoláda s morušou mliečna

Kód: 4922
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,60
Skladom (1 ks)

BIO čokoláda Naturalis s plodmi moruše bielej, sladká chuť s príjemne kyslastou arómou. Hmotnosť 80g.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO Čokoláda Naturalis s morušou bielou

Plody moruše sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a uhľohydrátov. Obsahujú až 50% prírodných cukrov (glukóza, fruktóza), veľké množstvo vlákniny a sú rovnako zdrojom resveratrolu - prírodný antioxidant, ktorý je nápomocný pri liečbe rakoviny. Pravidelná konzumácia tejto superpotraviny prispieva k udržaniu zdravej hladiny červených krviniek. Doprajte si túto lahodnú čokoládu bez výčitiek.

BIO čokolády Naturalis sú vyrábané ručne v tradičnej českej rodinnej čokoládovni s mnohoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom pri výbere kvalitných surovín.

Hmotnosť: 80g

Certifikáty: BIO, Solo Burro Di Cacao, Vaniglia Naturale

certifikace-čokoláda

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.