Naturalis BIO čokoláda s levanduľou mliečna

Kód: 4925
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,60
Skladom (1 ks)

BIO čokoláda Naturalis s netradičnou korenistou arómou levandule. Jedinečný chuťový zážitok. Hmotnosť 80g.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO Čokoláda Naturalis s levanduľou

BIO čokoláda Naturalis s netradičnou korenistou arómou levandule. Jedinečný chuťový zážitok. 

Levanduľa je fantastická bylina, ktorá lieči už len tým ako vonia. Je známa pre svoje upokojujúce účinky, napomáha relaxácii či k zlepšeniu duševného zdravia. Má rovnako silné hojivé a antibakteriálne účinky. Doprajte si chvíľku odpočinku a vychutnajte si túto skvelú čokoládu s netradičnou s arómou prírodnej levandule.
BIO čokolády Naturalis sa vyrábajú ručne v rodinnej českej čokoládovni s mnohoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom pri výbere kvalitných surovín a veľkým dôrazom na poctivý výber kakaových bôbov.

Hmotnosť: 80g

Certifikáty: BIO, Solo Burro Di Cacao, Vaniglia Naturale

certifikace-čokoláda

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.