Naturalis BIO čokoláda s chilli horká

Kód: 4919
Neohodnotené
Značka: Naturalis
€3,60
Skladom (2 ks)

BIO Čokoláda Naturalis prepája veľmi obľúbenú chuť jemnej čokolády s ľahko pikantnou chuťou chilli. Hmotnosť 80g.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO Čokoláda Naturalis s chilli

Chilli papričky sú bohatým zdrojom vitamínu C a obsahujú aj ďalšie antioxidanty a karotén. Pomáhajú chrániť telo od škodlivých vplyvov voľných radikálov vznikajúcich pri strese alebo ochoreniach. Chilli paprička často dokáže spôsobiť oheň na jazyku a možno i vohnať slzy do očí. V kombinácii s lahodnou čokoládou však na vašom jazyku vyčaruje skvelú chuť v dôsledku ktorej môžete mať v očiach maximálne slzy radosti.

BIO čokolády Naturalis sú vyrábané ručne v tradičnej českej rodinnej čokoládovni s mnohoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom pri výbere kvalitných surovín.

Hmotnosť: 80g

Certifikáty: BIO, Solo Burro Di Cacao, Vaniglia Naturale

certifikace-čokoláda

Naturalis

Česká firma Naturalis ponúka kvalitné čaje a čokoládu s prídavkom rôznych superpotravín - v bio kvalite a v krásnych darčekových obaloch. Plechové dózy, v ktorých si môžete zakúpiť sypané čaje, sú nielen krásne, ale i praktické pre skladovanie. U čajov sú samozrejmosťou aj balenia v sáčku, aby ste si svoju dózu mohli neskôr doplniť. Produkty Naturalis majú ako české, tak medzinárodné certifikáty, ktoré zaručujú ich kvalitu. Suroviny pochádzajú od osvedčených farmárov a pri výrobe sa využívajú osvedčené spôsoby spracovania.