Nočná vložka Smile Ružová - PUL

Kód: 9155
Neohodnotené
Značka: Meracus
€7,10
Na objednávku

Látková nočná vložka Meracus Smile je určená pre použitie v noci, pri silnej menštruácii cez deň, pri inkontinencii a v šestonedelí. Uvedená cena je za 1 vložku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková nočná vložka Meracus Smile

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologická a príjemná varianta klasických vložiek. Nočná vložka je vhodná pre ochranu počas menštruácie v noci. Je dlhšia i viac savá než ostatné vložky, ktoré ponúkame. Táto vložka je podšitá PUL vrstvou a hodí sa tiež pre denné použitie pre ženy s veľmi silnou menštruáciou, ženy v období šestonedelia alebo ženy, ktoré trpia inkontinenciou.

Starostlivosť: Vložky perte na 40°C, max do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný program so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavlnenej a plyšovej strany.

Rozmery: 30 cm, šírka 7 cm alebo 8 cm (podľa zapnutej patentky).

Materiál: 100 % bavlna; 80 % bavlna 20 % polyester; polyester laminovaný polyuretánom. Dotykovou vrstvou je hebký kojenecký plyš, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva. 
Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.

Dodatočné parametre

Kategória: Látkové vložky
Hmotnosť: 0.05 kg