Intimka Easy červená

Kód: 4757
Neohodnotené
Značka: Meracus
€3,50
Skladom (4 ks)

Príjemná a pohodlná varianta bežnej jednorázovej intimky. Cena za 1 kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Látková intímna vložka Meracus 

Ponúkame vám látkovú vložku Meracus ako doplnok k menštruačnému kalíšku, pre dni slabej menštruácie alebo ako ekologickú a príjemnú variantu klasických jednorázových vložiek. Intimka je vložka, ktorá chráni spodné prádlo i mimo dni menštruácie. Nemá nepriepustnú vrstvu a hodí sa preto pre menštruáciu iba v období špinenia.

Starostlivosť: Vložky perte na 40°C, max. 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá (odporúčame značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke je nutné dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť miernou teplotou.

Rozmery: dĺžka cca 17 cm, šírka 6 cm alebo 7 cm (podľa zapnutej patentky).

Materiál: Celý vršok tvorí jemný kojenecký plyš (80 % bavlna, 20 % polyester) a spodná vrstva je zo 100 % bavlny (vzorovaná). 

Dotyková a spodná vrstva: Všeobecne u vložiek Meracus platí, že na spodnej vrstve (tej, ktorá je na nohavičkách) je našitá etiketa. Dotyková vrstva je bez etikety. Avšak u intímnych vložiek Easy možno používať obe strany ako dotykové - niekomu vyhovuje viac plyš, niekomu bavlna.

Odporúčame:
Pre krátke uschovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku

Zaujali vás látkové menštruačné vložky a chcete se dozvedieť viac? 
Prečítajte si článok Látkové vložky.