Éterický olej bio Tea tree Nobilis Tilia

Kód: 5312
Neohodnotené
Značka: Nobilis Tilia
€8,50
Skladom (1 ks)

Éterický tea tree olej má antibiotické, protiplesňové a hojivé účinky, posilňuje imunitu. Objem 10 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterický olej Tea tree extra (čajovník) Nobilis Tilia

Olej je silné prírodné antibiotikum, má široké použitie pri bakteriálnych, plesňových a vírusových infekciách, môže sa použiť lokálne neriedený k dezinfekcii drobných poranení, posilňuje imunitu, dodáva sebadôveru a odolnosť. Má čerstvú gáfrovitú medicinálnu vôňu.

Výrobok je zložený z čistých prírodných látok, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodný pre vegánov.

Použitie: Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť aj k priamej inhalácii.
Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej Tea Tree, čajovníkový), Limonene - prírodného pôvodu 

Biochemická špecifikácia: 1,8-Cineol (Eukalyptol) 2-9 %; Alfa-Pinen <3 %; Alfa-Terpinen 7-11 %; Alfa-Terpineol 3,5-5 %; Alfa-Terpineol <4 %; Allo-Aromadendren <0,4 %; Aromadendren <2,75 %; Beta-Pinen 0,4-1 %; Gamma-Terpinen 14-23 %; Limonen 1-3 %; Myrcen 0,5-1,5 %; Para-Cymen 2-16 %; Terpin-1-EN-4-OL 25-46 %

Vyrobené v Českej republike

Nobilis Tilia je značka kvalitnej českej certifikovanej BIO kozmetiky z Krásnej Lípy. Na trhu existuje už viace než 20 rokov. Produkty Nobilis Tilia majú certifikáciu CPK či CPK BIO (Certifikovaná prírodná kozmetika či Certifikovaná prírodná biokozmetika). Tieto certifikáty dokladajú, že výrobky obsahujú najkvalitnejšie rastlinné suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva či divokej prírody. Neobsahujú parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné produkty. Rovnako neobsahujú žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky a neboli testované na zvieratách.

"S pokorou k prírodným procesom vytvárame jedinečné prírodné produkty k rozvíjaniu harmónie a krásy. Vyvíjame a vyrábame českú ošetrujúcu aromaterapeutickú kozmetiku pre každého s otvoreným srdcom."