Kamenné vajíčko - červený jaspis

Kód: 3502
Neohodnotené
€12
Skladom (2 ks)

Vyrovnává vztah tela a duše, zlepšuje predovšetkým naše spojenie s prírodou. Pomáha znovu vstať po porážke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy sú prekrásne kamene, ktoré bývajú súčasťou šperkov, ale mnoho ľudí verí tiež na ich liečivé účinky, pozitívne vibrácie a nosia ich ako talizman – pre zdravie, šťastie, úspech... Liečba pomocou kameňov sa nazýva litoterapia. Tou možno síce len ťažko plne nahradiť súčasnú medicínu, ale komu sú kamene sympatické a verí v ich silu, môže mu osobný kameň pomôcť. Najlepšie je, pokiaľ je kameň v kontakte s naším telom.

Jaspis

Všeobecne pre jaspis platí, že pomáha vyrovnať vzťah tela a duše a zlepšuje naše spojenie s prírodou. Jaspis v červenom otieni bol cenným talizmanom bojovníkov a to hlavne preto, že je považovaný za kameň vytrvalosti a života. Indiánskymi kmeňmi bol používaný k podpore zdravia a nových nápadov. V súčasnosti je červený jaspis obľúbený ako stimulátor životnej energie a nosič fyzickej sily. Upokojuje myseľ i telo a snaží sa nájsť rovnováhu, pomáha v liečení a prekonávaní chorôb. Červená farba je farba lásky a vášne, nie je sa teda čomu diviť, že práve červený jaspis obnovuje libido. Účinný je tiež pri práci so zmiernením žiarlivosti a pomáha spomenúť si na sny. Červený jaspis sa odporúča nosiť k zmierneniu stresu a ak ho budeme trieť v rukách, ukľudní nervy a obnoví v nás rovnováhu.

Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok o liečivých kameňoch.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Veľkosť vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou. 

Malý plastový stojanček, na ktorom je vajíčko vyfotené, nie je súčásťou výrobku. Môžete si ho ale k vajíčku prikúpiť.

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov, sú iba informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné vajíčka
Hmotnosť: 0.3 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie