Kamenné vajíčko - ametyst

Kód: 3517
Neohodnotené
€13
Na dotaz

Kameň čistoty a zbožnosti s ohromnou ochrannou silou. Má silnú liečivú i očistnú moc a vysoké spirituálne vibrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy sú prekrásne kamene, ktoré bývajú súčasťou šperkov, ale mnoho ľudí verí tiež na ich liečivé účinky, pozitívne vibrácie a nosia ich ako talizman – pre zdravie, šťastie, úspech... Liečba pomocou kameňov sa nazýva litoterapia. Tou možno síce len ťažko plne nahradiť súčasnú medicínu, ale komu sú kamene sympatické a verí v ich silu, môže mu osobný kameň pomôcť. Najlepšie je, pokiaľ je kameň v kontakte s naším telom.

Ametyst

Korále z ametystu sú známe zo starovekých kultúr civilizácie Mohendžodára, Egypta, Sumeru a ďalších. Ametyst, "kameň kráľov, môžeme nájsť i v Svätováclavskej korune. Tento kameň vie prebúdzať bdelosť vyššiu myseľ, otvárať bránu do inej reality a prináša intuitívne sny. Dokáže myseľ ukľudniť i povzbudiť, napomáha pri meditáciach. Prináša božskú lásku, ponúka vhľad do skutočnej podstaty človeka a pomáha vyrovnať sa s prežitou stratou. Posiluje vylučovacie orgány a imunitný systém. Jedná sa o skvelý čistič krvi a vie tiež zablokovať geopatogénne zóny.

Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok o liečivých kameňoch.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Veľkosť vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou. 

Malý plastový stojanček, na ktorom je vajíčko vyfotené, nie je súčásťou výrobku. Môžete si ho ale k vajíčku prikúpiť.

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov, sú iba informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné vajíčka
Hmotnosť: 0.3 kg