Kamenné vajíčko - krištáľ

Kód: 3532
Neohodnotené
€15
Skladom (1 ks)

Symbol lásky, krásy a uzdravovania. Lieči potlačené emócie a stres. Pomáha nesmelým prejaviť skrývané pocity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy sú prekrásne kamene, ktoré bývajú súčasťou šperkov, ale mnoho ľudí verí tiež na ich liečivé účinky, pozitívne vibrácie a nosia ich ako talizman – pre zdravie, šťastie, úspech... Liečba pomocou kameňov sa nazýva litoterapia. Tou možno síce len ťažko plne nahradiť súčasnú medicínu, ale komu sú kamene sympatické a verí v ich silu, môže mu osobný kameň pomôcť. Najlepšie je, pokiaľ je kameň v kontakte s naším telom.

Krištáľ (křemen)

Krištáľ je bezfarebná odroda kremeňa. Číry a priesvitný krištáľ bol od dávnych čias považovaný za symbol rovnováhy a čistoty a používaný na talizmany. Je to veľmi univerzálny kameň, ktorý je vhodný na všetky zdravotné problémy vrátane zranení duše. Tíši bolesti hlavy, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy... Ide o veľmi silný zosiľovač energie, ktorý energiu pohlcuje, uvoľňuje a reguluje, privádza ju do harmónie.
Křištáľ prejasňuje myseľ, nabíja novou energiou a odstraňuje negatívne emócie a bloky brániace voľnému toku energie v tele.

Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok o liečivých kameňoch.

Výber kameňa

Pri výbere kameňa sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamov a vybrať si ten, ktorý je vám svojimi vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc zrovna potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojim pocitom a miesto študovania vlastností kameňa si vybrať ten, ktorý sa vám na pohľad "proste páči". Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň

K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva i energetickému vajcu. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia.

Kištáľ sa čistí pod prúdom vody alebo v miske s vodou, nabíja sa na priamom slnku.

Veľkosť vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornenie

Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii - jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si viac podobné, iné, hlavne tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné prasklinky či žilky sú ich prirodzenou súčasťou. Křištáľ je kameň, ktorý je zo všetkých najviac problémový, čo sa týka žíl, leštenia, prasklín a priehlbín. Pokiaľ túžite po čo najviac dokonalom kameni, objednajte si iný kameň. Žiadny křištáľ, ktorý máme skladom, nie je dokonalý a nedokonalosť kameňa nie je dôvodom k reklamácii.

Malý plastový stojanček, na ktorom je vajíčko vyfotené, nie je súčásťou výrobku. Môžete si ho ale k vajíčku prikúpiť.

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov, sú iba informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné vajíčka
Hmotnosť: 0.3 kg