Good Clean Love Obnovujúci lubrikačný gél

Kód: 4503
Neohodnotené
€26,20
Na dotaz

Lubrikačný gél Good Clean Love na vodnej báze. Obnovuje a navracia zdravie vagíny. Objem 60 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lubrikačný gél Good Clean Love Bio-Match Restore navracajúci zdravie vagíny

Motto firmy Good Clean Love znie: „Našou misiou je zvýšiť kvalitu a kvantitu zdravého sexuálneho života a medziľudských vzťahov na zemi, vďaka poskytnutiu prvotriednych sexuálnych produktov pre vaše potešenie. V Good Clean Love veríme v to, že vám prinášame zdravú alternatívu k chemickým produktom intímnej hygieny.“

Bio-Match Restore je hydratačný lubrikant, ktorý imituje pre telo prirodzenú schopnosť lubrikácie. Napomáha správnemu pH, rovnováhe slaného prostredia a obsahuje rovnaký typ, telu vlastnej, prospešnej kyseliny mliečnej, produkovanej zdravými laktobacilmi pre naozaj prirodzenú a zdravú lubrikáciu.

Bol vytvorený pod vedením nezávislého výskumu. Bio-Match Restore môže byť používaný počas intímnych chvíľ alebo denne pre zaistenie hydratácie pri pocitu suchého prostredia, svrbení alebo zápachu a tiež ako pomoc pri obnove zdravej vaginálnej mikroflóry. Tento lubrikant bol vytvorený pre tú najcitlivejšiu pokožku a vyrobený z bio surovín. Obsahuje formulu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu – naviac bez konvenčných chemických aditív.

Lubrikačný gél je vyrobený z prírodných bio surovín a bol odcenený certifikátom Oregon Tilth Certified Organic.

Kedy použiť Good Clean Love lubrikačný gél?

GCL lubrikačný gél môžete používať kedykoľvek počas intímnych chvíľ i v bežnom dni pre hydratáciu pošvového prostredia, pokiaľ cítite svrbenie, suchosť alebo nepríjemný zápach. Lubrikačný gél vráti vašemu lonu zdravie.

Jemné a šetrné zloženie je vhodné i pre tehotné ženy a kojace matky. Nemá vplyv na plodnosť, tak sa ho nemusíte vzdávať, ani keď sa o miminko snažíte. Maminkám po pôrode umožňuje sa rýchlejšie a bezpečne vrátiť do sexuálneho života.

Upozornenie: Pokiaľ pri používaní gélu cítite ľahký diskomfort, je to tak preto, že pH pošvy je vyššie, než by malo byť. Môže to tak byť v dôsledku bakteriálnej vaginózy. ( Viac v článku: Vaginálna mykóza alebo bakteriálna vaginóza? Bakteriálna vaginóza je veľmi častá, avšak väčšina žien ani nevie, že ňou trpí. ) Produkty Good Clean Love uvádzajú pošvové pH do normálu a vplyvom toho je možné cítiť ľahké podráždenie. Napríklad u bežných lubrikačných gélov toto podráždenie spôsobujú chemikálie, ktoré sú v géloch obsiahnuté. Celá rada Good Clean Love má ale vyvážené a prírodné zloženie, preto je toto podráždenie dôkazom toho, že sa pH navracia do normálu a pošvové prostredie sa obnovuje.

Tip: Použitie pre oboch partnerov. Lubrikácia môže byť znovu aktivovaná pridaním niekoľkých kvapiek vody (alebo napr. vlhkým pobozkaním). Schne bez akýchkoľvek lepivých „pocitov“ a potreby očisty.

Prečo voliť prírodný lubrikačný gél?

- jedná sa o anti alergénny lubrikačný gél
- bezpečný i v kombinácii s kondómom a erotickými hračkami/pomôckami
- je možné ho používať po celú dobu tehotenstva a nemá vplyv na plodnosť
- eliminuje mykózy a pošvové zápaly, ku ktorým dochádza v kombinácii chemických lubrikačných gélov a prílišného trenia pri sexe
- jedná sa o bezolejový lubrikant (nevytvára nepríjemný mastný pocit v intímnych partiách)
- je možné ho používať tiež pri kvasinkových infekciách, pomáha obnovovať prirodzene mierne kyslé pH pošvy
- neobsahuje chemikálie na báze ropy, parabény, glycerín, silikóny ani sodiumlaurylsulfát
- neobsahuje cukor ani lepok
- je vhodný pre vegetariánov i vegánov

  • Viac sa o výrobkoch Good Clean Love môžete dočítať v článku

    Zloženie:Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Lactic Acid, Natural Flavor, Potassium Sorbate and Sodium Benzoate 
    Objem: 60 ml
    pH: 3,7 Oproti iným výrobkom má Restore gel ešte nižšie pH, lebo napomáha obnove prirodzene kyslého prostredia v pošve.
    Neslúži ako antikoncepčná pomôcka.