Good Clean Love Obnovujúce intímne obrúsky

Kód: 4509
1 hodnotenie
€10
Skladom (1 ks)

Intímne obrúsky obnovujú pocit čistoty a odstraňujú zápach. Jemne čistia, hydratujú a upokojujú pošvové prostredie. Balenie 12 kusov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebalance™ intimní ubrousky Good Clean Love

Motto firmy Good Clean Love znie: „V Good Clean Love veríme v to, že vám prinášame zdravú alternatívu k chemickým produktom intímnej hygieny“.

Obnovujúce intímne obrúsky sú vhodné pri cestovaní, ale i k použitiu pri problémoch v intímnej oblasti. Obnovujú pocit čistoty a odstraňujú zápach. Vďaka rastlinným výťažkom a kyseline mliečnej jemne čistia, hydratujú a upokojujú pošvové prostredie. Jedinečné zloženie obnovuje prirodzenú slano-kyslú vaginálnu rovnováhu.

Používanie obrúskov dlhodobo chráni proti infekcii, pachom a nepohodliu.

Použitie: Oblasť genitálií utierajte odpredu dozadu. Používajte tak často, ako potrebujete.

Balenie obsahuje 12 jednotlivo zabalených obrúskov s Vegan certifikáciou, bez parabénov, petrochémie a ropy. Obrúsky sú biologicky odbúrateľné.

Zloženie: Šťava z listov Aloe Pravé, Kokoamfoacetát sodný, Aromata (levanduľa), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride*, Benzyl alkohol, Kyselina mliečna, Sorbát draselný, Benzoát sodný, Extrakt z koreňa mahónie cezmínolistej, extrakt z vodilky kanadskej, extrakt z cesnaku kuchynského, extrakt z kvetu nechtíka lekárskeho, Simethicone, Bio Rayon.

*Zložitý názov, za ktorým ale nič zložitého nehľadajte. Jedná sa o derivát z guarovej gumy, ktorá sa bežne používa v kozmetike a prípravkoch určených k intímnej hygiene. Guarová guma je živicový materiál, ktorý sa vyrába zo semien guarových bôbov, ktoré sú podobné fazuliam.

Upozornenie: Pokiaľ pri používaní obrúskov cítite ľahký diskomfort, je to tak preto, že pH pošvy je vyššie, než by malo byť. Môže to tak byť v dôsledku bakteriálnej vaginózy. ( Viac v článku: Vaginálna mykóza alebo bakteriálna vaginóza? Bakteriálna vaginóza je veľmi častá, avšak väčšina žien ani nevie, že ňou trpí. ) Produkty Good Clean Love uvádzajú pošvové pH do normálu a vplyvom toho je možné cítiť ľahké podráždenie. Napríklad u bežných lubrikačných gélov toto podráždenie spôsobujú chemikálie, ktoré sú v géloch obsiahnuté. Celá rada Good Clean Love má ale vyvážené a prírodné zloženie, preto je toto podráždenie dôkazom toho, že sa pH navracia do normálu a pošvové prostredie sa obnovuje.

Viac sa o výrobkoch Good Clean Love môžete dočítať v článku