Good Clean Love Lubrikačný gél proti zápalom a mykózam 118 ml

Kód: 4527
5 hodnotení
€20
Skladom (2 ks)

Lubrikačný gél značky Good Clean Love na vodnej báze. Objem 118 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vegánsky lubrikačný gél proti zápalom a mykózam Takmer nahá

Motto firmy Good Clean Love znie: „Našou misiou je zvýšiť kvalitu a kvantitu zdravého sexuálneho života a medziľudských vzťahov na zemi, vďaka poskytnutiu prvotriednych sexuálnych produktov pre vaše potešenie. V Good Clean Love veríme v to, že vám prinášame zdravú alternatívu k chemickým produktom intímnej hygieny.“

Prírodný lubrikačný gél na vodnej báze, kde ako báza je použité Aloe Vera. Obohatený o jemnú príchuť vanilky a citrónu. Tento lubrikant bol vytvorený pre tú najcitlivejšiu pokožku a vyrobený z bio surovín. Obsahuje formulu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu lubrikáciu – naviac bez konvenčných chemických aditív.

Odporúčaný celosvetovo uznávanými zdravotnými odborníkmi. Pri štúdii v roku 2012 sa zistilo, že tento lubrikant nielen, že neškodí, ale vďaka svojmu zloženiu má priaznivý a ozdravujúci vplyv na pošvové prostredie.
Lubrikačný gél je vyrobený z prírodných bio surovín a naviac bol odcenený certifikátom Oregon Tilth Certified Organic.

Kedy použiť Good Clean Love lubrikačný gél?

GCL lubrikačný gél môžete používať kedykoľvek počas intímnych chvíľ i v bežnom dni pre hydratáciu pošvového prostredia, pokiaľ cítite svrbenie, suchosť alebo nepríjemný zápach. Lubrikačný gél vráti vašemu lonu zdravie.

Jemné a šetrné zloženie je vhodné i pre tehotné ženy a kojace matky. Nemá vplyv na plodnosť, tak sa ho nemusíte vzdávať, ani keď sa o miminko snažíte. Maminkám po pôrode umožňuje sa rýchlejšie a bezpečne vrátiť do sexuálneho života.

Upozornenie: Pokiaľ pri používaní gélu cítite ľahký diskomfort, je to tak preto, že pH pošvy je vyššie, než by malo byť. Môže to tak byť v dôsledku bakteriálnej vaginózy. ( Viac v článku: Vaginálna mykóza alebo bakteriálna vaginóza? Bakteriálna vaginóza je veľmi častá, avšak väčšina žien ani nevie, že ňou trpí. ) Produkty Good Clean Love uvádzajú pošvové pH do normálu a vplyvom toho je možné cítiť ľahké podráždenie. Napríklad u bežných lubrikačných gélov toto podráždenie spôsobujú chemikálie, ktoré sú v géloch obsiahnuté. Celá rada Good Clean Love má ale vyvážené a prírodné zloženie, preto je toto podráždenie dôkazom toho, že sa pH navracia do normálu a pošvové prostredie sa obnovuje.

Tip: Použitie pre oboch partnerov. Lubrikácia môže byť znovu aktivovaná pridaním niekoľkých kvapiek vody (alebo napr. vlhkým pobozkaním). Schne bez akýchkoľvek lepivých „pocitov“ a potreby očisty.

Prečo voliť prírodný lubrikačný gél?

- jedná sa o anti alergénny lubrikačný gél
- bezpečný i v kombinácii s kondómom a erotickými hračkami/pomôckami
- je možné ho používať po celú dobu tehotenstva a nemá vplyv na plodnosť
- eliminuje mykózy a pošvové zápaly, ku ktorým dochádza v kombinácii chemických lubrikačných gélov a prílišného trenia pri sexe
- jedná sa o bezolejový lubrikant (nevytvára nepríjemný mastný pocit v intímnych partiách)
- je možné ho používať tiež pri kvasinkových infekciách, pomáha obnovovať prirodzene mierne kyslé pH pošvy
- neobsahuje chemikálie na báze ropy, parabény, glycerín, silikóny ani sodiumlaurylsulfát
- neobsahuje cukor ani lepok
- je vhodný pre vegetariánov i vegánov

Viac sa o výrobkoch Good Clean Love môžete dočítať v článku

Zloženie: Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Agar, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Natural Flavor
(Prírodná šťava z listov aloe vera, xanthanovou gumu, agar, sorban draselný, benzoát sodný, laktát sodný, kyselinu mliečnu a prírodnú arómu citrón a vanilka.)
Objem: 118 ml
Neslúži ako antikoncepčná pomôcka.