Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Nový produkt
111 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | ||
| TRENKY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
|
✅ doprava zadarmopreprava z 3,19 € |
✅ doručenie do dvoch dni |
✅ 30 dní bezplatná politika vrátenia |
✅ 99% spokojných zákazníkov |
✅ viac ako 150 000 produktov na sklade a za skvelé ceny |
✅ doprava zadarmo od 39,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 12,16 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že vám už žiadne zľavy neuniknú? Zaregistrujte sa na odber noviniek v dolnej časti stránky. |
| Model/ka | Je vysoký 175 cm, váži 51 kg a nosí veľkosť S. |
|---|---|
| Materiál | polyester |
| zloženie | 100 % polyester |
| Guma | klasická |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008355204 |
| Model/ka | Je vysoký 175 cm, váži 51 kg a nosí veľkosť S. |
|---|---|
| Materiál | polyester |
| zloženie | 100 % polyester |
| Guma | klasická |
| Strana | 30°C |
| žehlenie | áno |
| Sušička | Nie |
| Vyrobené v Českej republike | áno |
| Importer | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008355204 |
386 ľudia si kúpili
Cudzojazyčné recenzie sa prekladajú pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
1x |
Najužitočnejšie
Najnovšie
Najstarší
Česká Republika
Je to 100 % polyester.
Česká Republika
Pro:
Krásne
Česká Republika
Jedným slovom, skvelé! Materiál je príjemný, veľkosť sedí , rýchle dodanie... Jednoducho všetko je v poriadku :) Určite 100% odporúčam.
Česká Republika
Pro:
Perfektne sedí
Česká Republika
viac farieb
Dúfam, že bude viac saténov
Starostlivo vyberáme produkty, na ktoré sa možno spoľahnúť
Pre vás a životné prostredie
Možnosť vrátenia do 30 dní
100 % produktov na sklade