Vegánske kondómy Glyde Slimfit

Kód: 3892
Neohodnotené
Značka: Glyde
€9,50 –21 %
glyde kondom slim
€9,50 –21 % €7,50
Skladom (1 ks)

Kondómy Glyde sú bezpečným a pohodlným riešením kontracepcie a sú vhodné i pre vegánov. Balenie 10 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vegánske kondómy Glyde Slimfit

Zvoľte bezpečnú, vegánsku a fair tradeovú ochranu pri pohlavnom styku. Kondómy Glyde sú vyrobené z prírodného latexu bez prídavku kazeínu, sú tým pádom 100% vegánske, naviac pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva podporujúceho Fair Trade. Sú lubrikované slabou vrstvou silikónového oleja – pomocou oleja sa kondómy totiž zvliekajú zo sklenených foriem. Pro doplňujúcu lubrikáciu odporúčame prírodné lubrikačné gély Good Clean Love.

Bezfarebné kondómy Slimfit sú vyrobené z prírodného latexu a bez prídavku zbytočných chemikálií, takže zbytočne nezaťažujú životné prostredie, naše zdravie a ani nespôsobujú podráždenie.

Veľkosť: dĺžka 170 mm, šírka 49 mm, hrúbka 0,062 mm.
Tvar valcovitý, s rezervoárom a lubrikáciou.

Balenie: 10 ks.

Kondómy Glyde sú vyrobené za použitia tzv. „dvojitého namáčacieho procesu“, ktorý zaisťuje, že steny kondomov sú dostatočne silné a odolné. Tento výrobný postup má za následok, že hrúbka steny kondomov je 0,058 mm (je to o niečo menej, ako hrúbka steny bežných kondómov 0,06 - 0,07 mm), čo ich robí dostatočne mäkké a jemné na dotyk.

Kondómy Glyde neobsahujú formaldehyd, geneticky modifikované zložky, lepok, mastencový púder, parabény, glycerín, farmaceuticky účinné látky ako – spermicídy, benzokain, termoaktívne látky, orechy. Pokiaľ trpíte alergiou na urýchľovače vulkanizácie (thiuram mix alergie), nemusíte mať v prípade kondómov Glyde obavy. Pri výrobnom procese je používaný diphenylguanine, nijaký zinok N diethyldithiocarbomate a zinok N dibutyldithiocarbomate.