Vegánske kondómy Glyde

Kód: 1243
Neohodnotené
Značka: Glyde
€9 –22 %
glyde kondom vanila
€9 –22 % €7
Skladom (1 ks)

Kondómy Glyde sú bezpečným a pohodlným riešením kontracepcie a sú vhodné i pre vegánov. Balenie 10 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vegánske kondómy Glyde ultra

Zvoľte bezpečnú, vegánsku a fair tradeovú ochranu pri pohlavnom styku. Kondómy Glyde sú vyrobené z prírodného latexu bez prídavku kazeínu, sú tým pádom 100% vegánske, naviac pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva podporujúceho Fair Trade. Sú lubrikované slabou vrstvou silikónového oleja – pomocou oleja sa kondómy totiž zvliekajú zo sklenených foriem. Pro doplňujúcu lubrikáciu odporúčame prírodné lubrikačné gély Good Clean Love.

Kondómy sú bez farby a príchute.

Materiál: prírodný latex.
Veľkosť: dĺžka 180 mm, šírka 53 mm, hrúbka 0,062 mm.
Tvar valcový, s rezervoárom a lubrikáciou.

Balenie: 10 ks.

Kondómy Glyde sú vyrobené za použitia tzv. „dvojitého namáčacieho procesu“, ktorý zaisťuje, že steny kondomov sú dostatočne silné a odolné. Tento výrobný postup má za následok, že hrúbka steny kondómov je o niečo tenšia, ako hrúbka steny bežných kondómov, čo ich robí dostatočne mäkké a jemné na dotyk.

Kondómy Glyde neobsahujú formaldehyd, geneticky modifikované zložky, lepok, mastencový púder, parabény, glycerín, farmaceuticky účinné látky ako – spermicídy, benzokain, termoaktívne látky, orechy. Pokiaľ trpíte alergiou na urýchľovače vulkanizácie (thiuram mix alergie), nemusíte mať v prípade kondómov Glyde obavy. Pri výrobnom procese je používaný diphenylguanine, nijaký zinok N diethyldithiocarbomate a zinok N dibutyldithiocarbomate.

Dodatočné parametre

Kategória: Sexuálne pomôcky
Hmotnosť: 0.3 kg