Caya gel

Kód: 4473
2 hodnotenia
Značka: Caya
€14
Na objednávku

Kontracepčný gél, ktorý sa používa spoločne s diafragmou Caya.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antikoncepčný gél Caya

  • Znižuje pohyblivosť spermií,
  • zvyšuje antikoncepčné účinky pesaru Caya,
  • má lubrikačný efekt,
  • okamžitý nástup účinku po aplikácii,
  • bez chemických prísad.

Je možné ho použiť tiež v kombinácii s iným typom pesaru, napríklad pesarom Femcap. Spoločným použitím gélu a pesaru dosiahnete vysokú antikoncepčnú účinnosť. Pre prehľadnosť:

  Účinnosť bez spermicídu Účinnosť so spermicídom
Cervikálny klobúčik 96% 98%
Diafragma Caya 86% 96%

 

Použitie: Pred pohlavným stykom naneste malé množstvo gélu (zhruba pol kávovej lyžičky) na silikónovú membránu, na okrajový lem a je možné ho pridať i zo spodu. Účinnosť tohto gélu je 2 hodiny. Pokiaľ vaše milostné hry trvajú dlhšiu dobu, rozhodne pesar nevyberajte, iba po dvoch hodinách pridajte spermicídny gél. Hodnota pH gélu je kyslá (3,8) a tak vytvára dnu v pošve nevhodné prostredie pre spermie. Táto hodnota pH má zároveň pozitívny vplyv na pošvovú mikroflóru a obranyschopnosť pred vaginálnymi infekciami.

Zloženie: kyselina mliečna, mliačnan sodný, celulóza, kyselina sorbová, voda.

Kontracepčný gél Caya obsahuje mimo iného i celulózu, ktorá pôsobí ako ďalšia mechanická prekážka bezprostredne pred vstupom do maternice.

Hmotnosť: 60 g

Balenie obsahuje: Caya gél a vaginálny aplikátor.

Vaginálny aplikátor sa používa ako voliteľná pomôcka, pokiaľ je potreba zaviesť ďalší gél na už zavedenú diafragmu v prípade opakovaného pohlavného styku.

Upozornenie: Caya diafragma gél sa neodporúča používať ako samostatná antikoncepčná metóda. Účinnosť je zaručená iba v kombinácii s bariérovými antikoncepčnými pomôckami.

Ďalšie informácie nájdete v článku Pesar diafragma Caya.
Môžete sa tiež pozrieť na najčastejšie kladené otázky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie